Connect with Us

“Po thurim plane kundër Marinës”/ Pas fotos së Ermalit dhe Luanës, reagon Getoari

Kryesore Show Biz

“Po thurim plane kundër Marinës”/ Pas fotos së Ermalit dhe Luanës, reagon Getoari

Publikuar

-

Mbrëmjen e djeshme, pak minuta pasi moderatori i “Xing me Ermalin”, Ermal Mamaqi njoftoi se ka menduar të bëjë një shkëputje nga televizioni.

Përmes një statusi në Instagram, ai falenderonte të gjithë stafin e “Xing me Ermalin”dhe shprehej se po punohet për një sezon të ri në Tv Klan, i cili me gjasa do të nisë transmetimin në muajin janar.

Por tani Ermali ka bërë një tjetër postim që na bëri të dyshojmë.Ai shfaqet përkrah Luana Vjollcës, e cila pak kohë më parë konfirmoi se do të vijojë me emisionin në Top Channel.

“Duke thurur plane! Ndoshta kundër Marinës”, shprehet Ermali duke shtuar “dyshimet” për ndonjë bashkëpunim mes tyre ose nëse Luana do të marrë pjesë në filmin e tij “I love Tropoja”.

Gjithsesi, Getoari s’mund ta linte me kaq po ka ndërhyrë menjëherë me një të qeshur të shkurtër: “Ahhah”, sikur të donte të shprehej: “Vërtet e keni!”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: