Connect with Us

“Kush nënë e lë fëmijën për të parë një ndeshje tenisi?”/ Meghan Markle “kryqëzohet” sërish nga komentuesit

Kryesore Show Biz

“Kush nënë e lë fëmijën për të parë një ndeshje tenisi?”/ Meghan Markle “kryqëzohet” sërish nga komentuesit

Publikuar

-

Dukesha e Sussex prej kohësh po akuzohet nga fansat për moskujdesje ndaj djalit të saj Archie. Por këtë herë akuzat kanë shkuar më tej. Meghan Markle ka vizituar Amerikën për të mbështetur mikeshën e saj Serena Williams në ndeshjen e saj të rëndësishme.

Ajo ka udhëtuar pa bashkëshortin dhe vogëlushin e saj dhe për këtë arsye po kryqëzohet nga komentet e fansave.

Ata shkruajnë se kjo nuk është aspak normale, pasi Archie është vetëm 4 muajsh.

Disa nga komentet:

Kush nënë e lë foshnjën e saj 4 muajsh në shtëpi dhe për vete shkon të argëtohet në finalen e US Open”

“Kush nënë e lë foshnjën vetëm, për të parë finalen e US Open,  që shumë lehtë mund të shihet dhe në televizor”.

“Kush nënë e mirë shkon në anën tjetër të botës dhe lë fëmijën vetëm, për të parë një ndeshje tenisi”.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: