Connect with Us

Modelja e njohur i kujton ish partnerit se çfarë ka humbur/ Dalin fotot shpërthyese të bukuroshes bjonde

Kryesore Show Biz

Modelja e njohur i kujton ish partnerit se çfarë ka humbur/ Dalin fotot shpërthyese të bukuroshes bjonde

Publikuar

-

Çifti më i komentuar i showt Love Island i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Bëhet fjalë për Belle Hassan dhe Anton Danyluk. Belle sapo ka i ka treguar Anton se çfarë ka humbur duke u shfaqur me seksi se kurrë e veshur me një bluzë që i tregon dekoltenë e saj.

Bukuroshja Belle Hassan duket se nuk e ka vujatur shumë ndarjen nga djaloshi simpatik pasi duket mjaft në formë dhe e buzëqeshur.

Është zbuluar se çifti i ka dhënë fund dashurisë së tyre 5 javë pasi janë larguar nga vila e famshm. Shkak për ndarjen e tyre është mosrepektimi i marrëdhënies së tyre nga të dy./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: