Connect with Us

“Vendi më i sigurt janë krahët e tu”/ Elita Rudi i bën dedikimin special Gjikos

Kryesore Show Biz

“Vendi më i sigurt janë krahët e tu”/ Elita Rudi i bën dedikimin special Gjikos

Publikuar

-

Çifti më i dashur i showbizit Eliat Rudi dhe Gjiko janë duke shijuar disa ditë pushime si familje bashkë me djalin e tyre Zërin.

Elita dhe Gjiko ndodhen në Antalia ku duket se po kalojnë momente të paharrueshme. Ditën e sotme Elita ka publikuar një foto në Instagram ku shihen shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Nëpërmjet kësaj fotoje Elita ka përfituar t’i dedikojë disa fjalë zemre bashkëshortit të saj Gjikos.

“Një nga  vendet më të sigurta janë krahët e tu. Të dua zemër”, shkruan moderatorja.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Ylli i televizionit mahnit me linjat e saj/ Fotot më tunduese të Yazmin Oukhellou

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Yazmin Oukhellou i ka mahnitur të gjithë me pamjen e saj. Teksa po shijon pushimet në Marbella të Spanjës, Yazmin nuk harron të ndajë me ndjekësit e saj foto provokuese.

Ajo shfaqet tejet sensual e veshur me një fustan ku tregon dekoltenë e saj.

Nëse do t’i hidhni një sy profilit të saj në Instagram do të gjeni fotot më të bukura dhe seksi të yllit të televizionit Yazmin Oukhellou.

CNA.al ka përzgjedhur për ju disa nga fotot më provokative dhe të nxehta të Jazmin.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“I nxorra të gjitha”/ Rezarta Shkurta “tërbon rrjetin”, tregon linjat në fustanin e bardhë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Rezarta Shkurta po korr shumë sukses me kompaninë e saj “Hera”. Shkurta gjithashtu ka zbuluar se së shpejti një nga ëndrrat e saj më të mëdha do të bëhet realitet

Rezarta do të jetë e ftuar në emisionin e Soiree me Jonida Shehun. Nëpërmjet një video në Instagram ku shfaqet më seksi se kurrë më parë ka bërë të ditur se do të zbulojë gjithçka në lidhje me ëndrrën e saj.

E veshur me një fustan të bardhë që tregon më shumë se  ç’duhet linjat e saj shkruan: “I nxorra te gjitha, per sekretet e kam fjalen😉

Nje enderr e imja eshte ber realitet, kush e gjen per cfare e kam fjalen? Perndryshe do ta zbuloni tek #Soiree me @jonida.shehu. te Merkuren ora 21:00 #Topchannel.

Menjëherë ndjekësit e saj kanë filluar të bëjnë komplimentat për pamjen e Rezit që duhet ta pranojmë se prej kohësh na mungonte.”

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Nuk dua të jem skllav i famës dhe parave”/ Albano Bogdo rikthehet sërish në skenë

Publikuar

-

Nga

Të gjithë e mbajmë mend deklaratën e papritur të aktorit Albano Bogda i cili një muaj më parë tha se do të linte punën si aktor dhe të jetonte i lirë.

Ai gjithashtu u shpreh se nuk donte të ishte skllav i famës dhe parave ndaj po mendonte të largohej nga rrjetet sociale dhe nga puna për ta jetuar jetën siç donte ai.

“Kam vendour të dal e ta jetoj jetën sepse mendoj se jemi bërë skllevër të vërtetë të teknologjisë. Do të mendohem shumë të marr vendimin e duhur dhe me siguri, kam bindjen që përfundimisht do të më duhet të lë edhe ekranin sepse më lodh shumë”.- tha ai.

Por ky sezon pritet të sjellë shumë surpriza në ekran. Përveç Marina Vjollcës do të rikthejë dhe Albano Bogdon.

Aktori do të jetë pjesë e “Klanifornia”, që do të mbledhë personazhet më në zë të shoëbiz-it. Prezencën e tij e ka konfirmuar Turjan Hysko, të cilin e kanë pyetur për Albanon në komentet e një postimi në Instagram.

“Albano është?”- e pyet ndjekësi të cilit Turi i është përgjigjur me “Po.”

“Klanifornia” do të na shoqërojë çdo të shtunë në ekran në orën 21:00, mirëpo ende nuk është bërë e ditur data e nisjes së transmetimit.

LEXO TE PLOTE