Connect with Us

Blendi Fevziu në vendin e drogës/ Tregon udhëtimet e tij të jashtëzakonshme

Kryesore Show Biz

Blendi Fevziu në vendin e drogës/ Tregon udhëtimet e tij të jashtëzakonshme

Publikuar

-

Blendi Fevziu është një nga personazhet e famshëm shqiptar që ka vizituar shumë vende të botës. I ftuar tek emisioni i Rudinës, Blendi ka treguar për përshtypjet që i kishte lënë i ashtuquajturi vendi i drogës Kolumbia. Edhe pse njihet si vendi me prodhimtarinë dhe përdorimin më të madh të drogës Blendi ka treguar anën pozitive të këtij vendi. Ndër të tjera ai shprehet se ka mbetur i impresionuar nga pastërtia dhe bujqësia në Kolumbi.

“Kolumbia është një vend me pjellori të madhe në bujqësi. Tregu i gjelbër është impresionues. Edhe pse është një treg komunal pastërtia është në makimum. Gjatë guidave nuk flitej për drogën dhe Eskobarin. Çdo vendas mundohej të tregonte  më të  mirën e Kolumbisë”, thotë Blendi.

I pyetur nëse do të shkruajë një libër përshkrues për udhëtimet Blendi është shprehur:

“Sigurisht. E kam në plan. Besoj se do të jetë pas librit të ri që do të dalë së shpejti.”/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kryesore Show Biz

“Portale që ja punojnë vëllezërve të tyre”/ Lajmi “fake” i tërmetit, reagojnë ashpër Flor Binaj dhe Elton Deda

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme, një lajm “fake” që thonte se një tërmet me një magnitudë prej 6 ballësh në orën 23:30,  ngriti në këmbë gjithë Tiranën. Lajmi u përgënjeshtrua menjëherë nga kryeministri Edi Rama, ndërsa dy gazetarët u shoqëruan në polici. E gjithë situata shqetësoi mijëra qytetarë, mes të cilëve edhe aktorin Florian Binaj por edhe […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: