Connect with Us

Fotoja që po përlot botën/ Motra ledhaton të vëllain e sëmurë me kancer

Life Style

Fotoja që po përlot botën/ Motra ledhaton të vëllain e sëmurë me kancer

Publikuar

-

Kaitlin Burge ka shëprndarë një foto që ka thyer të gjithë zemrat e njerëzve që e kanë parë.

4 vjeçari Beckett është diagnostikuar me leucemi që në moshën 2 vjeçare. Motra e tij e madhe Aubrey 5 vjeç, shfaqet në foto ku duket se ledhaton të vëllain, i cili po përkulej mbi tualet pas seancave të kimioterapisë.

Mamaja e shqetësuar është shprehur se është në merak për të bijën e cila nuk kalon kohë me shokët dhe shoqet e saj pasi është shumë e lidhur pas të vëllait të saj.

Aubrey është pranë tij gjithë kohës dhe e ndihmon në çdo gjë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: