Connect with Us

Fotoja që po përlot botën/ Motra ledhaton të vëllain e sëmurë me kancer

Life Style

Fotoja që po përlot botën/ Motra ledhaton të vëllain e sëmurë me kancer

Publikuar

-

Kaitlin Burge ka shëprndarë një foto që ka thyer të gjithë zemrat e njerëzve që e kanë parë.

4 vjeçari Beckett është diagnostikuar me leucemi që në moshën 2 vjeçare. Motra e tij e madhe Aubrey 5 vjeç, shfaqet në foto ku duket se ledhaton të vëllain, i cili po përkulej mbi tualet pas seancave të kimioterapisë.

Mamaja e shqetësuar është shprehur se është në merak për të bijën e cila nuk kalon kohë me shokët dhe shoqet e saj pasi është shumë e lidhur pas të vëllait të saj.

Aubrey është pranë tij gjithë kohës dhe e ndihmon në çdo gjë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE