Connect with Us

Mehmet kërkon të marrë hak për vdekjen e Arzusë/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Life Style

Mehmet kërkon të marrë hak për vdekjen e Arzusë/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Publikuar

-

Pelin me ndihmën e Ojas largohet nga darka me Tajlanin dhe shkon në jahtin e Emres. Ai i kërkon Pelinit të bashkohen. Mehmet shkon në jaht dhe plagos me thikë Emren për t’u hakmarrë. Pelin e gjen Emren të plagosur dhe sheh Mehmetin duke u larguar me vrap. Ajo telefonon Ojan për t’i kërkuar ndihmë. Oja lë pacienten dhe niset për tek Pelin.

Oja i bërtet Pelinit që nuk ka lajmëruar ambulancën sepse gjendja e Emres është e rëndë. Pelin dhe Oja e dërgojnë Emren në spital. Oja kërkon ndihmën e një doktori. Pelin lutet që Emre të shpëtojë. Oja kërkon të dijë nga Pelin çfarë ka ndodhur. Pelin nuk pranon t’i tregojë. Oja i thotë se do i tregojë policisë. Pelin detyrohet t’i tregojë Ojas për të shkuarën e saj me Emren. Oja dyshon se mes Pelinit dhe Emres ka ende diçka.

Pelin i tregon se u takua me Emren për të shpëtuar martesën e saj dhe se Burxhu e kërcënon për ta larguar nga Sarmashëk. Pelin kthehet në shtëpi me Ojan dhe e gënjen Tajlanin duke i thënë se po kujdesej për Denizin.

Emre i tregon Ojas se Mehmet mendon që ai ka vrarë Arzun. Ai i tregon gjithashtu se Arzu tentoi ta vriste. Oja shkon të bisedojë me Mehmetin dhe i tregon që di gjithçka. Ajo e siguron që Emre nuk ka qenë vrasësi i Arzus. Mehmet dyshon se Oja ka vrarë Arzun.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fashion

Tendencat e modës/ Stilistja e famshme tregon kombinimet më perfekte

Publikuar

-

Nga

Asgjë nuk ndryshon aq shpesh sa moda dhe trendet. Njerëzit dëshpërimisht mundohen t’i përqafojnë menjëherë. stilistët që kanë njohuritë më të azhurnuara të modës dhe disa prej tyre (për fat të mirë për ne) janë të gatshëm të ndajnë atë që dinë në internet. Alexandra Gazinskaya, një stiliste nga Krasnoyarsk, ka më shumë se 50,000 […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Do të bënin gjithçka për atë që kanë në krah/ Njihuni me shenjat më hiperaktive të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Binjakët Kur keni një Binjak rreth jush, atëherë mos e vrisni mendjen për asgjë. Ata janë shumë entuziast, mbështetës dhe të zgjuar. Ata do të vijnë me ide kreative dhe do t’iu tregojnë se ndodhen aty për ju. Shigjetari Shigjetarët janë të njohur për zemrën e tyre të madhe. Dhe kur ata e duan një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Janë mjeshtër të fjalës/ Këto shenja të horoskopit nuk e njohin frikën

Publikuar

-

Nga

Luani Luani është folës shumë i mirë në public pasi nuk ka frikë dhe as kompleks të dalë para njeërzve. Për ta është jetike dalja në skenë dhe të tregojnë se janë lider. Binjakët Binjakët kanë një gjuhë shumë të veçantë kur bëhet fjalë për komunikim. ata kanë shumë njohuri rreth subjektit dhe ç do […]

LEXO TE PLOTE