Connect with Us

Të vështira dhe të komplikuara/ Gratë më të forta i përkasin këtyre shenjave të horoskopit

Life Style

Të vështira dhe të komplikuara/ Gratë më të forta i përkasin këtyre shenjave të horoskopit

Publikuar

-

Çdo grua është unike, por gratë e lindura nën këto shenja zodiakale janë krejt ndryshe. Këto gra mund të jenë me fat, por në të njëjtën kohë mund të kenë një fat të vështirë e të komplikuar.

Ujori

Një grua ujor frymëzon njerëzit që ka rreth vetes për ta bërë të pamundurën të mundur. Ajo fluturon shumë larg dhe mund të marrë mbi krahët e saj dhjetëra njerëz. Sigurisht që për të është e vështirë, por një grua ujor ka lindur për të realizuar ëndrrat e universit.

Luani

Një grua luan ka ardhur në këtë botë për ta udhëhequr atë dhe për ta ndryshuar. Paraqitja e saj dhe prezenca në një ekip tregon se ka ardhur koha për t’i ndryshuar gjërat për mirë. Ja pse gratë luan e kanë të vështirë të bëjnë pjesë në një skuadër ose familje që nuk kërkon zhvillim dhe rritje. Në situata të tilla, gratë luan nuk mund ta përmbushin misionin e tyre.

Akrepi

Një grua akrep është një shëruese e vërtetë. Të gjithë e kemi njohur karizmën e pathyeshme të gruas akrep, por ka diçka për të cilën të gjithë përshpërisin. Këto gra shohin gjithçka. Jo vetëm shohin, por arrijnë të shërojnë edhe shpirtrat e plagosur që janë aq të shumtë në botën moderne. Si ja bëjnë? Këtë askush nuk e di. Por natyrisht, këto gra e kanë parë dhe parajsën edhe ferrin. Tashmë janë në tokë dhe misioni i tyre është t’i shërojnë të gjithë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE