Connect with Us

“Ia vendosën portalet”/ Blendi Fevziu tregon historinë e vënies së emrit të vajzës

Kryesore Show Biz

“Ia vendosën portalet”/ Blendi Fevziu tregon historinë e vënies së emrit të vajzës

Publikuar

-

Gazetari i njohur Blendi Fevziu, i ftuar në emisionin e Rudinë ka rrëfyer për historinë e vënies së emrit të vajzës.

Ai ka treguar se portalet i kishin vënë emrin që ai kishte më shumë qejf.

“Është pak si historia e vajzës vogël, kur donin t’i vendosnim emrin vajzës së vogël, ishim në dilemë midis disa emrave. Unë isha për këtë që ka, Inesi ishte e dyzuar, kurse Mishel nuk donte. Ndërkohë që ne po diskutonim këtë gjë, Inesi lindi. Nuk e kishim ndarë mendjen për emrin. Isha në makinë me Mishel duke ikur në maternitet ditën që vajza lindi, dhe e pyeta ‘Hë mo Mishel ç’do bëjmë për emrin?’ Duke folur, kur ndërkohë thotë: “Eee, fol ç’të duash ti, po emri paska dalë nëpër portale”. Portalet kishin vënë emrin që kisha unë qejf. Mesa duket e kisha ndarë me dikë. Epo në rregull atëhere, nuk po e ndryshojmë, i thashë Mishelit”,– është shprehur Blendi Fevziu.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: