Connect with Us

Sot në “Vrasje të vogla”/ Oja fotografon Emren dhe Pelinin në momente intime

Life Style

Sot në “Vrasje të vogla”/ Oja fotografon Emren dhe Pelinin në momente intime

Publikuar

-

Oja pyet Tajlanin nëse i ka treguar ndokujt se ajo e di për vrasjen e Arzus. Tajlan i betohet që nuk i ka treguar askujt. Oja e kërcënon Tajlanin që ta mbajë gojën mbyllur. Pelin dhe Emre takohen fshehurazi.

Emre i thotë Pelinit se po vuan nga dashuria. Pelin i kërkon Emres të heqë dorë sepse nuk mund të jenë bashkë. Oja i fotografon Pelinin dhe Emren në çaste intime. Emre kap Ojan duke i fotografuar por nuk arrin t’ja marrë telefonin.

Mehmet organizon një darkë përkujtimore për Arzun. Në këtë darkë dalin shumë sekrete. Kerim i merr telefonin Ojas dhe dëgjon bisedën që ajo ka regjistruar me Tajlanin.

Ai mëson se Oja e dinte që Edipin e ka vrarë Arzu. Komisari pyet Ojan nëse di diçka për vrasjen por ajo nuk i tregon. Komisari i merr në pyetje banorët e Sarmashëkut gjatë darkës.

Ata tregojnë se ku ndodheshin në momentin kur ndodhi aksidenti që i mori jetën Arzus. Të gjithë janë shumë të tensionuar gjatë kësaj darke dhe mbajnë të fshehta. Komisari përpiqet të kuptojë se kush e ka kryer vrasjen.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE