Connect with Us

Dashuria në rrjetet sociale/ Çiftet më të njohura të showbizit që nuk i kursejnë fjalët e ëmbla

Kryesore Show Biz

Dashuria në rrjetet sociale/ Çiftet më të njohura të showbizit që nuk i kursejnë fjalët e ëmbla

Publikuar

-

Çiftet më të njohur të showbizit shqiptar po përdorin çdo ditë e më shumë rrjetet  sociale për të treguar dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin. Gjithashtu ndjanë momente të bukura me ndjekësit e tyre dhe mediat rozë shkruajnë çdo ditë për ta.

Ja disa nga çiftet më të famshme që nuk i kursejnë deklaratat e dashurisë në rrjetet sociale.

Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani

Përveç pushimeve që kaluan së bashku, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj i bëjnë shpesh deklarata dashurie njëri tjetrit në rrjetet sociale.

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha

Edhe pse shumë të rralla, këngëtarja dhe portieri nuk i kursejnë fjalët e ëmbla për njëri-tjetrin.

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj

Ata janë një nga çiftet më të dashura të publikut shqiptar.

Pothuajse në çdo foto të Enit nuk mungon komenti i reperit ku tregon dashurinë e madhe që ka për partneren.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi

Ndryshe nga çiftet e tjera Marina dhe Geti e tregojnë dashurinë vetëm kur shkojnë me pushime me foto të ndryshme nga vende luksoze.

Elita Rudi dhe Gjiko

Gjithashtu dhe moderatorja Elita Rudi dhe Gjiko nuk i kursejnë ndjenjat e dashurisë. Në shumicën e komenteve do të shihni patjetër një koment dashurie.

Arbenita Ismajli dhe Fero

Edhe pse një nga çiftet më të rinj deklaratat e dashurisë nuk kanë munguar.

Madje reperi i kushtoi dhe një këngë “meksikanes së tij”. Edhe pse pak kohë më parë u përfol për një krizë në çift, tashmë çdo gjë shkon për mrekulli mes tyre, të paktën kështu duket nga postimet.

Klea Huta dhe Elgit Doda

Të dy janë një nga ato çiftet shumë të dashuruar por të rezervuar. Edhe pse të pakta, nuk mungojnë kurrë me komentet e ëmbla për njëri-tjetrin.

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku

Ky është një nga ato çiftet humoristike dhe romantike. Jo pak herë na ka ndodhur të shohim dedikime romantike në postimet e tyre, aq më pak komentin “Domatja ime” të Besit për Xhensilën.

/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: