Connect with Us

Intuitë dhe kreativitet/ Zbuloni shenjat e horoskopit që ju lexojnë mendjen

Trendi Sot

Intuitë dhe kreativitet/ Zbuloni shenjat e horoskopit që ju lexojnë mendjen

Publikuar

-

A jeni një prej shenjave intuitive të zodiakut? Ndërsa horoskopi na ndihmon të zbulojmë disa anë të personalitetit, qofshin të mira apo të këqija, nuk mund ta dimë nëse e kemi apo jo shqisën e gjashtë. Por për fat të mirë, astrologjia mund të na japë disa përgjigje.

Gaforrja

Tek gaforre, intuita dhe vetëdija e fortë për emocionet e tyre shkojnë paralelisht, prandaj nuk është për t’u habitur që janë të ndërgjegjshëm për zërat e tyre të brendshëm. Jo vetëm që mund ‘t’i kapin që në ajër emocionet e personave që janë afër tyre, por i perceptojnë shumë mirë edhe emocionet e personave të huaj.

Peshqit

Personat intuitivë kanë prirjen të jenë edhe kreativë, prandaj peshqit janë një nga shenjat më kreative të zodiakut. Ndonjëherë frymëzimi për peshqit vjen pikërisht nga të qenit intuitivë. Ndjekin gjithmonë intuitën pa e ditur pse dhe kjo i çon drejt krijimit të gjërave fantastike.

Akrepi

Akrepët janë shumë intuitivë sidomos kur bëhet fjalë për njerëzit e tjerë. Mund ta ndiejnë në ajër aromën e gënjeshtrës. çfarëdo që të bëni për të mbuluar diçka, dijeni se një akrep ‘nuk e ka ngrënë’.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Moderatorja seksi që fiksoi futbollistin e famshëm/ 30 fotot më fantastike të ish velinës së “Fiks Fare”

Publikuar

-

Nga

Ajo është një ndër moderatoret më seksi të sportit. Gea Braha u bë e njohur në fillimet e saj si velina e Fiks Fare dhe më pas vendosi të bëhej pjesë e pandashme e televizionit. Modelja me linjat e rrumbullakosura është diplomuar në degën Financë-Bankë. Pas eksperiencës si velinë e “Fiks Fare”, qëndroi në ekran […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bukuri mahnitëse/ Njihuni me modelen shqiptare që çmend me tiparet e saj

Publikuar

-

Nga

Bukuri e mirfilltë shqiptare. Një vajzë shtatlartë m,e tipare qiellore është ish Miss Universe Albania 2015 Megi Luka. Sot ajo është një nga fytyrat më të kërkuara nga fotografët dhe revistat e njohura. Megi është nga Fush Kruja dhe e ka filluar karrierën e saj si modele që në moshë fare të vogël. Ajo u […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shpërthyese, përvëluese dhe bombastike/ 30 fotot e modeles që do t’iu lënë pa fjalë

Publikuar

-

Nga

Katya Elise Henry është një modele fitnessi me forma tejet shpërthyese. Katya është bërë e njohur njësoj si Demi Rose apo Anastasia Kvitko falë formave bombastike. Katya ka 6.8 milionë ndjekës në Instagram të cilët sa vijnë e shtohen falë fotove tejet seksi dhe provokuese që poston Katya. Tashmë janë të shumta supermodelet me forma […]

LEXO TE PLOTE