Connect with Us

Kerem mëson vendndodhjen e Merves/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Life Style

Kerem mëson vendndodhjen e Merves/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Publikuar

-

Serhan habitet kur Pelin tregon se Edipin e vrau Arzu. Ai është i vetmi që nuk e dinte këtë fakt ndërsa të tjerët qëndrojnë të heshtur. Komisari kupton se të gjithë e dinin kush e ka kryer krimin. Burxhu thotë se as ajo nuk e dinte.

Pelin tregon se ishte ideja e Merves që ta mbanin sekret këtë gjë. Serhan nxehet me të gjithë për faktin që e kanë mbajtur të fshehtë. Ai merr Ojan dhe largohen nga darka. Komisari vendos t’i hedhë të gjithë në gjyq për mbajtjen fshehur të krimit. Kerem i shkon Ojas natën në shtëpi dhe e kërcënon se do e denoncojë në polici pasi ajo dinte çdo gjë.

Kerem mëson vendndodhjen e Merves dhe shkon ta takojë. Merve habitet kur sheh Keremin në derë. Kerem i kujton Merves të shkuarën. Pelin dhe Tajlan kanë frikë se do përfundojnë në burg. Emre i thotë Pelinit se mund ta shpëtojë. Kerem i kërkon Ojas të mësojë ofertën që Serhan ka dhënë për çifligun. Oja vendoset në vështirësi.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Ejlyl do të vrasë Kemalin/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Defne shfrytëzon djemtë kur mëson për ngjarjen me vajzat e jetimores. Babai i Serkanit vendos të japë ndihmën e tij në jetimore për të shlyer gabimin që bënë djemtë. Vajzat e jetimores mbeten të urita në kolegj. Meral vjedh paratë e shokut të klasës. Ai e akuzon para të gjithëve. Serkan ndihmon Meralin duke dhënë […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

5 sekretet e lumturisë në çift/ Këto janë gjërat që duhet të dini që marrëdhënia juaj të funksionojë

Publikuar

-

Nga

Zhvilloni një pamje realiste ndaj përkushtimit tuaj në marrëdhënie. Të pranoni infatuksionin e romancës që përjetuat së fundi. Të shpresoni që një marrëdhënie e re, më e thellë dhe e pasur do ta zëvendësojë atë. Një marrëdhënie afatgjatë ka ulje dhe ngritje, dhe të presësh që do të jetë gjithçka me diell dhe trëndafilat gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Shiti virgjërinë për 1.2 milionë euro/ Biznesmeni gjerman i propozon për martesë

Publikuar

-

Nga

Një vajzë 19 vjeçare e quajtur Ekaterina ka shitur virgjërinë e saj për 1.2 milionë euro. Ajo u kontaktua nga një biznesmen gjerman 58 vjeç i cili kishte ofruar një shumë të tillë dhe përveç kësaj donte të martohej me të. Ekaterina është me origjinë nga Ukraina por jeton në SHBA. Ajo është shprehur më […]

LEXO TE PLOTE