Connect with Us

“Nuk e ka idenë e firmave”/ Aurela Gaçe tregon se vajzat e saj veshin rrobat e njëra-tjetrës

Kryesore Show Biz

“Nuk e ka idenë e firmave”/ Aurela Gaçe tregon se vajzat e saj veshin rrobat e njëra-tjetrës

Publikuar

-

Këngëtarja Aurela Gaçe ka dy vajza, Grace e Abigail. Dy të voglat e këngëtares janë shumë të lidhura me njëra-tjetrën. Nëpërmjet dy fotove këngëtarja ka treguar gjithçka për lidhjen mes motrave.

Aurela ka publikuar në ‘Instagram’ fotot në të cilat shihet se Grace përcjell Abigail në kopësht. Abigail vesh rrobat që motra e madhe ka pasur më parë. Përkrah fotove Gaçe ka shkruar: “Dritat e syve të mi. Motra e madhe përcjell të voglën në kopësht! E vogla mban gjithë rrobat që la e madhja, edhe çantën na e fali motra. Se kështu janë motrat edhe vëllezërit sigurisht. Familja më e shtrenjta në botë! Më mungon motra ime Blerta Gaçe”.

Aurela është përgëzuar nga një pjesë e madhe e ndjekësve të saj, të cilët shprehen të lumtur që këngëtarja i ka mësuar vajzat të rriten me rrobat e njëra-tjetrës, ashtu siç kanë bërë dhe vazhdojnë të bëjnë shumica e familjeve shqiptare.

Gaçe ka treguar se vajzat e saj nuk i njohin markat e shtrenjta të veshjeve dhe se ajo bën një jetë shumë të thjeshtë si gjithë të tjerët, ndaj kjo është një arsye më tepër që publiku e vlerëson dhe e ndjek.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by membaj#newsong (@aurelagaceofficial) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: