Connect with Us

Mos i ndani kurrë nga vetja/ Kjo është gjithçka që duhet të dini për shenjën tuaj të horoskopit

Life Style

Mos i ndani kurrë nga vetja/ Kjo është gjithçka që duhet të dini për shenjën tuaj të horoskopit

Publikuar

-

Dashi

Dita më me fat: E marta

Muaji më me fat: Prill, Korrik, Tetor, Janar

Numrat e fatit: 1, 9

Guri i fatit: Diamant

Ngjyra e fatit: E kuqja

 

Demi

Dita e fatit: E premte

Muaji i fatit: Maj, Gusht, Nëntor, Shkurt

Numrat e fatit: 4,6

Guri i fatit: Smeraldi

 

Binjakët

Dita me fat: E mërkura

Muajt e fatit: Qershor, Shtator, Dhjetor, Mars

Numrat e fatit: 5,9

Guri i fatit: Agat

Ngjyra e fatit: E verdha

 

Gaforrja

Dita më me fat: E hënë

Muaji më me fat: Prill, Korrik, Tetor, Janar

Numrat e fatit: 3,7

Guri i fatit: Perla

Ngjyra e fatit: Jeshile

 

Luani

Dita më me fat: E diela

Muaji më me fat: Maj, Gusht, Nëntor, Shkurt

Numrat e fatit: 8,9

Guri i fatit: Rubini

Ngjyra e fatit: Gold dhe portokalli

 

Virgjëresha

Dita më me fat: E Mërkura

Muaji më me fat: Qershor, Shtator, Dhjetor, Mars

Numrat e fatit: 3,5

Guri i fatit: Safiri

Ngjyra e fatit: Blu dhe jeshile

 

Peshorja

Dita më me fat: E Premte

Muaji më me fat: Prill, Korrik, Tetor, Janar

Numrat e fatit: 6,9

Guri i fatit: Opali

Ngjyra e fatit: Blu dhe lavandër

 

Akrepi

Dita më me fat: E Martë

Muaji më me fat: Maj, gusht, nëntor, shkurt

Numrat e fatit: 2,4

Guri i fatit: Topaz

Ngjyra e fatit: Ngjyrat e errëta të purpurta

Shigjetari

Dita më me fat: E Enjte

Muaji më me fat: Qershor,shtator,dhjetor,mars

Numrat e fatit: 5,7

Guri i fatit: Bruz ( një gur ngjyrë blu në jeshile që gjendet më së shumti pranë lumenjëve)

Ngjyra e fatit: Vjollcë

 

Bricjapi

Dita më me fat: E Shtunë

Muaji më me fat: Prill, korrik, tetor, janar

Numrat e fatit: 2,8

Guri i fatit: Granat

Ngjyra e fatit: Jeshile e errët dhe kafe

 

Ujori

Dita më me fat: E Mërkurë

Muaji më me fat: Maj gusht nëntor shkurt

Numrat e fatit: 1,7

Guri i fatit: Ametist

Ngjyra e fatit: Blue e ndezur

Peshqit

Dita më me fat: E Premte

Muaji më me fat: Qershor, shtator, dhjetor, mars

Numrat e fatit: 2,6

Guri i fatit: Akuamarine

Ngjyra e fatit: E gjelbër e zbehtë dhe bruz

Përshtatur nga CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE