Connect with Us

Robert Berisha “harron” Norën/ Shihet në mes katër femrave seksi

Kryesore Show Biz

Robert Berisha “harron” Norën/ Shihet në mes katër femrave seksi

Publikuar

-

Këngëtari Robert Berisha duket se po e kalon shumë shpejt periudhën e ndarjes nga Nora Istrefi.

Roberti është angazhuar me koncerte dhe projekte të reja në muzikë, ndërkohë që Nora po shijon pushimet me vajzën e saj Renee.

Ditën e djeshme qarkulloi një foto e Robert Berishës me Big Mamën, ndërsa së fundi një foto tjetër po bën xhiron në rrjetet sociale.

“Diçka po zihet”, shkruan Roberti në foton ku shfaqet me 4 vajza shumë të bukura dhe seksi ndër to Jessica Kadiu, e cila u përfol si arsyeja për ndarjen e çiftit.

Ndërkohë në foto shihet dhe reperja nga Kosova, Rina Balaj.

Nuk e dimë nëse bëhet fjalë për ndonjë projekt muzikor apo thjesht është një foto shoqërore dhe i ka bashkuar vendi i pushimeve.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: