Connect with Us

Sot në “Vrasje të vogla”/ Oja tradhton Serhanin për Kerimin

Life Style

Sot në “Vrasje të vogla”/ Oja tradhton Serhanin për Kerimin

Publikuar

-

Pelin dhe Tajlan shqetësohen kur në shtëpi u vjen një letër për çështjen hetimore. Emre i dërgon mesazh Pelinit dhe i thotë se ka një ide si ta shpëtojë. Pelin shkon të takojë Emren dhe e gënjen Tajlanin. Emre i ofron Pelinit të arratisen së bashku me djalin e saj dhe të nisin një jetë të re. Pelin është në dilemë pasi i duhet të lërë Tajlanin.

Ajo vendos të mendohet para se t’i japë një përgjigje Emres. Burxhu shikon për ftesa dasme. Babai i Pelinit qorton të bijën dhe Tajlanin. Pelin nuk tregohet e sinqertë para avokatëve dhe thotë se tani e ka mësuar që Edipin e vrau Arzu. Pelin dhe Tajlan tronditen kur mësojnë nga avokati se ata mund të dënohen me 5 vite burg.

Oja e tradhëton Serhanin duke bërë siç i tha Keremi. Ajo fotografon kontratën fshehtas Serhanit dhe foton ja dërgon Kerimit. Kerem i kërkon Merves të divorcohet nga Serhani. Merve mëson se Kerem komunikon me Ojan dhe bëhet xheloze. Emre i tregon komisarit për natën kur Arzu tentoi ta ‘zhdukte’. Oja kërkon ndihmë nga Pelini për të hequr qafe Keremin. Oja pendohet që e tradhëtoi Serhanin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE