Connect with Us

Të gjitha marka të shtrenjta/ Meghan Markle publikon koleksionin e veshjeve për bamirësi

Kryesore Show Biz

Të gjitha marka të shtrenjta/ Meghan Markle publikon koleksionin e veshjeve për bamirësi

Publikuar

-

Vetëm pak orë para fillimit zyrtar të eventit të bamirësisë, një pjesë e veshjeve të Meghan Markle janë publikuar online.

Meghan, do të paraqesë zyrtarisht koleksionin e kapsulave me pesë pjesë, duke e kthyer atë në angazhime që pas lindjes së djalit të saj Archie.

Sidoqoftë, dizajnerët janë gati të nxjerrin në shitje veshje të markave të njohur si Marks dhe Spencer dhe John Lewis, 2 nga partnerët kryesorë të zgjedhur nga Dukesha për këtë projekt.

Faqet e web të H&S kanë nxjerrë në shitje një nga fustanet e Smart Set që do të shitet për 19.50 paundë, në dy ngjyra blu dhe të zezë.

Tani në dyqanin online të John Leëis, blerësit mund të marrin çantën prej tine prej 109 £ nga ‘Koleksioni Smart Set Capsule’.

“Jo një fletëpalosje por një dorë e shtrirë”, shkruhet në shënimin nga familja mbretërore.

Përshtatur nga CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: