Connect with Us

“Të godasin aty ku të dhemb më shumë”/ Këngëtari i njohur “pendohet” për këngën e re

Kryesore Show Biz

“Të godasin aty ku të dhemb më shumë”/ Këngëtari i njohur “pendohet” për këngën e re

Publikuar

-

Këngëtari Sabian Medini i njohur  si “Sabiani” ka folur për klipin e tij më të ri “Showbiz 2”, i cili bëri bujë të madhe në media për shkak të klipit dhe përmbajtjes në tekst. I zemëruar për reagimin që ka patur nga publiku ai ka folur në lidhje me këtë në emisionin “Ftesë në 5”.

“Më shkrujati njëri prej tyre në rrjetet sociale për klipin. Pse nuk e ke marrë dhe vajzën aty. Kjo është ajo që të bën më shumë. Shqiptarët e kanë mendjen vetëm për të të sharë. Mundohen të të godasin aty ku të dhemb më shumë. Nuk kam patur qëllimin për të sharë dike. Klipi nuk ka ndonjë dallim nga ato klipet që kam bërë dikur me bullgaret. Nuk e kuptoj pse pati kaq shumë ndikim negative. Më vjen keq që është marrë pë keq”, është shprehur ai.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: