Connect with Us

“Veç nuse nuk mund të jesh”/ Ndjekësja lë me “gisht në gojë” Taynën

Kryesore Show Biz

“Veç nuse nuk mund të jesh”/ Ndjekësja lë me “gisht në gojë” Taynën

Publikuar

-

“Ëndrra e çdo vjehrre”. Kështu ka vendosur ta përshkruajë veten reperja nga Kosova, Tayna.

Prej ditësh Tayna ndodhet në Californi ku thuhet se po përveç pushimeve po përgatitet për klipin e saj më të ri.

Pas suksesit me këngën “Bye, Bye”, Tayna premton një tjetër hit për fansat e saj.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet tejet seksi me bikini, ku shkruan se është ëndrra e çdo vjehrre.

Një nga ndjekëset ka komentuar duke shkruar: “Mund të jesh çfarë të duash, veç nuse jo”.

Sigurisht që Tayna i është përgjigjur komentit dhe shkruan: “Mirë e ke. Unë jam dhëndri.”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: