Connect with Us

Dikur drejtonin një nga bizneset më të mëdha bashkë/ Stefi Prifti zbulon “zënkën” me Aurela Gaçen

Kryesore Show Biz

Dikur drejtonin një nga bizneset më të mëdha bashkë/ Stefi Prifti zbulon “zënkën” me Aurela Gaçen

Publikuar

-

Stefi dhe Endri Prifti dikur ka qenë bashkëpunëtorë në një biznes me këngëtaren Aurela Gaçe. Të tre këngëtarët ishin drejtues të një nga klubeve më të mëdha të natës Crazy Calvin. Por kanë kaluar disa vite që nga mbyllja e atij biznesi dhe Stefi Prifti ka treguar dhe shkaqet e “prishjes” së miqësisë me këngëtaren Aurela Gaçe në emisionin “Ftesë në 5”.

“Ne nuk u ndamë. Thjesht patëm një shkëputje. Ajo që ndodhi ishte thjesht një keqkuptim si nga ana e Aurelës si dhe e jona.

Bëhej fjalë për një telefonatë dhe ndodhi i gjithë incidenti që ne vendosëm të shikonim drejtimin tonë dhe ajo të sajin. Por tashmë gjërat janë sheshuar dhe prandaj ishte dhe ftesa në dasmë”, ka treguar Stefi.

Le të kujtojmë se Aurela Gaçe ka qenë këngëtarja që ka mbajtur atmosfeën e dasmës së vajzës së Stefi Priftit, Marias./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: