Connect with Us

“Po ti sa e ke hesapin”/ Ish banori i Big Brother “kërkon” të puthë Albi Nakon

Kryesore Show Biz

“Po ti sa e ke hesapin”/ Ish banori i Big Brother “kërkon” të puthë Albi Nakon

Publikuar

-

Së shpejti pritet të startojë spektakli i kërcimit “Dance with Me” ku pjesë e tij do të jetë dhe ish banori i “Big Brother”Valer Kolnikaj.

Së fundi në një postim në Instagram Valeri dhe Albi Nako kanë shkëmbyer pazare për një puthje, duke shkaktuar kështu shumë të qeshura në rrjet.

“A na lejohet ne?”- shkruan Valer Kolnikaj për balerinët që Albi ka nxjerrë në profilin e tij, dhe përgjigja e koreografit është e menjëhershme:

“50 euro po 100 euro dhe mund t’i puthësh. Paguaj 250 euro dhe si ofert ke edhe Tan Bramën”.

Ndërsa ish-banori i Big Brother pa komplekse , ‘ja lyp’ Albi Nakos publikisht.

“Po ty me sa? Hahahaha se për Tan Bramën s’kam pse të mendoj për ofertë, sidomos pas provave të sotshme”,- shkruan Valer Kolnikaj në profilin e koreografit, në rrjete sociale.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: