Connect with Us

Engjëlli që do të zgjidhni do t’iu tregojë mesazhin që keni dëshirë të dëgjoni

Life Style

Engjëlli që do të zgjidhni do t’iu tregojë mesazhin që keni dëshirë të dëgjoni

Publikuar

-

Nëse keni zgjedhur engjëllin nr.1:

E nesërmja premton shumë gjëra interesante. Do t’ju bëhet një ofertë shumë interesante, të cilën nuk mund ta refuzoni absolutisht. Kjo do t’ju sjellë shumë energji pozitive dhe do t’ju  sigurojë humor të mirë. Përpiquni gjithmonë në maksimum dhe do të keni gjithçka që meritoni. Engjëjt tuaj ju shikojnë.

Nëse keni zgjedhur engjëllin nr.2:

Dita do jetë shumë e zënë. Do të keni mundësi të përballeni me të gjitha problemet që jeta shtron para jush. E nesërmja do të jetë plot surpriza për ju. Më në fund do të keni atë që keni pritur për një kohë të gjatë. Mos u dorëzoni, ju jeni një luftëtar. Vazhdoni.

Nëse keni zgjedhur engjëllin nr.3:

E nesërmja do të jetë dukshëm e qetë dhe paqësore. Engjëjt tuaj ju këshillojnë të distancoheni nga njerëzit që kanë një ndikim të keq mbi ju. Ju duhet të jeni të qetë. Fundi i ditës do të jetë shumë premtues, më në fund pak pushim pas kaq shumë pune. /Revista Psikologjia/

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Dështim dhe shkatërrim/ 5 shenjat e horoskopit që e përjetojnë më keq ndarjen nga partneri

Publikuar

-

Nga

Peshqit (19 shkurt – 20 Mars) Si Peshq, ju jeni me të vërtetë një njeri që ka zemër ari. Ju jeni dikush që ka një tendencë për të romantizuar dhe idealizuar partnerët tuaj pak a shumë. Ju vetëm prireni të shikoni në cilësitë e tyre më të mira dhe kjo mund të jetë një problem […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

5 kristale të fuqishme që do t’ju ndihmojnë të flini më mirë dhe të lehtësoni pagjumësinë

Publikuar

-

Nga

Ka shumë kristale që mund të na qetësojnë mendjen, të qetësojnë trupin tonë, të sjellin paqe të brendshme për të fjetur më mirë. Ka edhe kristale që largojnë energjitë negative.  Kristalet janë në gjendje të ruajnë dhe të japin energji. Sipas shumë studimeve, kristalet janë më të fuqishëm dhe më të dobishëm sesa mendojmë. Këtu janë […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Ushtrimet fizike ju bëjnë më të lumtur se sa paratë/ Habisin ekspertët, ja studimi i tyre më i fundit

Publikuar

-

Nga

Është zyrtare: ushtrimet fizike mund t’ju bëjnë më të lumtur sesa paratë. Dhe për ata që nuk janë duke ushtruar, nuk ka asgjë për t’u shqetësuar. Kemi më shumë lajme të mira nëse shikoni me poshtë. Ushtrimi mund t’ju bëjë me të lumtur se sa një rritje e të ardhurave prej $ 25,000. Në këtë studim […]

LEXO TE PLOTE