Connect with Us

Engjëlli që do të zgjidhni do t’iu tregojë mesazhin që keni dëshirë të dëgjoni

Life Style

Engjëlli që do të zgjidhni do t’iu tregojë mesazhin që keni dëshirë të dëgjoni

Publikuar

-

Nëse keni zgjedhur engjëllin nr.1:

E nesërmja premton shumë gjëra interesante. Do t’ju bëhet një ofertë shumë interesante, të cilën nuk mund ta refuzoni absolutisht. Kjo do t’ju sjellë shumë energji pozitive dhe do t’ju  sigurojë humor të mirë. Përpiquni gjithmonë në maksimum dhe do të keni gjithçka që meritoni. Engjëjt tuaj ju shikojnë.

Nëse keni zgjedhur engjëllin nr.2:

Dita do jetë shumë e zënë. Do të keni mundësi të përballeni me të gjitha problemet që jeta shtron para jush. E nesërmja do të jetë plot surpriza për ju. Më në fund do të keni atë që keni pritur për një kohë të gjatë. Mos u dorëzoni, ju jeni një luftëtar. Vazhdoni.

Nëse keni zgjedhur engjëllin nr.3:

E nesërmja do të jetë dukshëm e qetë dhe paqësore. Engjëjt tuaj ju këshillojnë të distancoheni nga njerëzit që kanë një ndikim të keq mbi ju. Ju duhet të jeni të qetë. Fundi i ditës do të jetë shumë premtues, më në fund pak pushim pas kaq shumë pune. /Revista Psikologjia/

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: