Connect with Us

“Ua kam thënë në sy”/ Menaxheri i vip-ave tregon detaje nga sherri me vëllezërit binjakë

Kryesore Show Biz

“Ua kam thënë në sy”/ Menaxheri i vip-ave tregon detaje nga sherri me vëllezërit binjakë

Publikuar

-

Menaxheri i vipave Xhani Demika ka zbuluar detajet nga zënka që ka patur me dy aktorët e humorit Donald dhe Romeo Veshaj.

I pyetur nga moderatorja Evi Reci në “Vizioni i Pasdites” se cila është arsyeja që ai nuk i ndjek më aktorët në Instagram, ky i fundit ka deklaruar:

“Këtij lajmi unë i isha shmangur pak këto kohët e fundit, mbase edhe pse cunat kanë qenë shumë të përfolur nëpër media prandaj mund të jenë pikasur këto kohët e fundit. Ka qenë një mbetje hatri nga ana ime , e them edhe publikisht nuk e kam problem. Ka kohë që unë i kam hequr nga Instagrami vetë.

I kam takuar dhe jua kam thënë edhe në sy cunave. Nuk më kanë pëlqyer nja dy gjeste sepse nëse dikë e quan mik, e quan të afërm dhe ke hyrje dalje sa që te hash bukë më njëri tjetrin dhe të jënë disa gjeste shumë të vogla që nuk falen ne shoqëri që mua më ka ngel hatri.”, u shpreh Xhani.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: