Connect with Us

Këngëtarja e famshme lë pas të shkuarën/ Shfaqet provokuese me bikini

Kryesore Show Biz

Këngëtarja e famshme lë pas të shkuarën/ Shfaqet provokuese me bikini

Publikuar

-

Këngëtarja me famë botërore Demi Lovato po shijon momentet e një kuptimi të ri të lirisë dhe të jetuarit jetën pas daljes nga qendra e rehabilitimit.

Pas 27 muajsh e mbyllur në qendrën psikiatrike, këngëtarja ka vendosur të tregojë pa ndrojtje trupin e saj, ashtu siç është, me celulit dhe e kolme.

Kjo është një epokë e re për Demi Lovaton dhe nuk ka ndërmend më ta lërë veten  të bjerë në depression.

Ajo është shfaqur më seksi dhe provokuese se asnjëherë tjetër duke treguar linjat e saj me një palë bikini leopardi.

Përveç kësaj përflitet se është në lidhje me Mike Johnson. Sipas People Magazine ata po kalojnë shumë mirë bashëk dhe janë parë në shumë vende në shoqërinë e njëri-tjetrit./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: