Connect with Us

“Mësova të vë veten në vend të parë”/ Kejsi hap “zemrën”

Kryesore Show Biz

“Mësova të vë veten në vend të parë”/ Kejsi hap “zemrën”

Publikuar

-

Kejsi është një nga vajzat më të komentuara në showbiz. Ajo është bërë e njohur pasi ishte në një lidhje dashurie me reperin Stresi.

Por lidhja e tyre nuk zgjati shumë. Ndarja e reperit dhe Kejsit u përfolën shumë në mediat rozë, por prej të gjitha gjërave që kanë ndodhur Kejsi ka nxjerrë një mësim të mirë.

Ditën e sotme, ajo ka bërë një bashkëbisedim në Instastory me ndjekësit, njëri prej të cilëve e ka pyetur për gjënë më të keqe dhe më të mirë që i ndodhi këtë vit.

Me zemër në dorë, Keisi ka treguar dy ngjarjet që kanë lënë shenjë tek ajo në 2019-ën:

“Gjyshi im ndërroi jetë. Por gjëja më e mirë është që mësova të vë veten në vend të parë.”- shkruan ajo, duke lënë të kuptohet se është e lumtur për mësimin që ka marrë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: