Connect with Us

Naomi Campbell organizon Javën e Modës në Londër/ Bën gjestin human

Kryesore Show Biz

Naomi Campbell organizon Javën e Modës në Londër/ Bën gjestin human

Publikuar

-

Modelja 49 vjeçare Naomi Campbell ka organziuar Javën e Modës në Londër në Muzeun e famshëm  Britanik.

Ky është viti i 14 që modelja organizon një event të tillë të madh duke reklamuar veshjet më në modë për sezonin e vjeshtës.

Qëllimi i këtij organizimi është mbledhja e fondeve, të cilat shkojnë si mbështetje për viktimat e katastrofave natyrore.

Campbell u shpreh se këtë vit, çdo përfitim do të shkonte për fëmijët e cënuar në të gjithë botën, duke bërë të mundur edukimin dhe zhvillimin e aftësive të tyre.

Të shumtë ishin personat që morën pjesë në këtë event si dhe kontribuan me shuma të ndryshme në ndihmë të fëmijëve në nevojë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Business of Fashion (@bof) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: