Connect with Us

I fiksuar pas Fatos Nanos/ Biznesmeni gay zbulon ngacmimet që merr nga politikanët

Kryesore Show Biz

I fiksuar pas Fatos Nanos/ Biznesmeni gay zbulon ngacmimet që merr nga politikanët

Publikuar

-

Biznesmeni i njohur që jeton prej kohësh në Amerikë, Elton Ilirjani i ka befasuar të gjithë me deklaratat e tij.

I ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ai ka treguar për politikanët që e ngacmojnë dhe gjithashtu ka treguar për simpatinë që ka për Fatos Nanon.

“Unë kam qenë një person që jam ngacmuar për faktin që jam natyrë e tërhequr deri diku dhe mendjemadh.

Ngacmime nga persona të njohur këngëtarë aktorë regjizorë dhe poltikanë , janë më të papranueshimit për mua se hapin probleme. Shqiptari kur ka pushtet bëhet më i keq.

Nuk i njoh fare nuk më ka interesuar kanë dërguar takime me të persona të tretë.

Do kisha shumë qejf të shoqërohesha me Fatos Nanon, është i bukur Fatos Nano, është mashkull tamam. Është karizmatik. Do ta gjuaja unë i pari. Ndoshta do të lidhesha me të.Po të kishte këtë qasje do të ishte me mua.”, është shprehur ai./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: