Connect with Us

“Ishte sfidë për mua”/ Salsano Rrapi tregon vështirësitë pas largimit të Agron Llakajt

Kryesore Show Biz

“Ishte sfidë për mua”/ Salsano Rrapi tregon vështirësitë pas largimit të Agron Llakajt

Publikuar

-

Aktori dhe moderatori  i Portokallisë, Salsano Rrapi, i ftuar në emisionin “Rreze dielli”, ka folur për vështirësitë që hasi pas largimit të Agron Llakaj nga programi.

Ai është shprehur se ishte një sfidë për të, të bënte dhe moderimin e emisionit dhe aktorin.

“Moderimi është shumë ndryshe nga aktrimi. Të gjithë aktorët nuk e bëjnë dot moderimin. Kjo e shton dozën e vështirësisë në programin që bëj pjesë. Kjo është edhe një sfidë për mua, por pjesa që pëlqej të bëj më shumë është aktrimi”, u shpreh Salsano.

Më tej, ka treguar rëndësinë që pati Agron  Llakaj për Portokallinë si dhe vështirësitë me të cilat u përball pas ikjes së tij.

“Goni ishte figura qendrore e Portokallisë dhe ikja e Gonit ishte dhe një shok për aktorët. Kur ikën moderatori kryesor ishte e vështirë. Njerëzit fillojnë krahasimin, por gjëja e zgjuar që bëri regjisor Altini në sezonin e parë më la moderator-aktor. Unë isha ai këngëtari me paruket e verdha dhe prezantoja, për të qenë sa më natyral edhe nëse do dështoja”, tha Salsano.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: