Connect with Us

“Kisha frikë mos vdisja”/ Gazetari shqiptar rrëfen periudhën e errët të jetës së tij

Kryesore Show Biz

“Kisha frikë mos vdisja”/ Gazetari shqiptar rrëfen periudhën e errët të jetës së tij

Publikuar

-

Gazetari Klinton Zeqiraj ka befasuar publikun me rrëfimin e tij. I ftuar në emisionin “Tring Stars” ai ka treguar periudhëm më të keqe të jetës së tij kur vuante nga sëmundja e ankthit.

Klinton është shprehur se përreth një vit ka jetuar me frikën se mos vdiste nga çasti në çast. Gazetari e ka ndarë videon e tij gjatë emisionit në profilin e tij në Instagram, krahas së cilës shkruan:

“Para nje viti kam kaluar periudhen me te veshtire te jetes time. Vuaja nga ankthi dhe paniku i cili zgjati prej muajsh dhe me besoni ka qene nje tmerr i vertete! Ata njerez qe e kane perjetuar kete gje e dine shume mire se cfare eshte! Por tani shyqyr te madhit zot e kam kaluar dhe ndihem mire. Dua vetem tju them miq qe asgje nuk ka rendesi se sa shendeti mendor dhe te ndihesh mire shpirterisht, ndaj kujdesuni per veten tuaj! Mbusheni diten me pozitivitet dhe energji dhe fundja beni ate qe doni dhe qe ndiheni me mire!”

Disa ditë më parë, në media u përhap lajmi se Klintoni do të bëhej baba për herë të parë, pasi kishte pozuar krah një femre me barkun e rrumbullakosur dhe shkruante:

“Do jem baba së shpejti”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Klinton Zeqiraj (@klintonzeqiraj) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: