Connect with Us

Plas skandali/ Pasi u kap mat me ish të dashurën e djalit, reperi i njohur do të bëhet baba?

Kryesore Show Biz

Plas skandali/ Pasi u kap mat me ish të dashurën e djalit, reperi i njohur do të bëhet baba?

Publikuar

-

Pak kohë më parë në mediat e huaja bëri bujë lajmi se reperi i njohur, Diddy është në një marrëdhënie me ish të dashurën e të birit.

Mediat e huaja raportojnë se pas ndarjes së Lori Harvey nga i biri i reperit, Diddy bëri të pamundurën për t’u lidhur me të.

Tashmë lidhja është e konfirmuar dhe dyshja kalojnë shumë kohë bashkë. Fundjavën e kaluar ata janë parë më të afërt se kurrë dhe një foto e kapur mat ka përhapur shumë thashetheme.

Në foto Diddy shfaqet duke i kapur barkun me dorë modeles dhe kaq ka mjaftuar që lajmet për një shtatzëni të mundshme të përhapen me shpejtësi.

Dyshja nuk ka reaguar ende lidhur me këto lajme, megjithatë një burim ka treguar se lajmi nuk është i vërtetë.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: