Connect with Us

Vrasje të vogla/ Serhan hakmerret ndaj Kerimit, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Serhan hakmerret ndaj Kerimit, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Merve i tregon Kerimit se Serhan kërkon të marrë kujdestarinë e Milës dhe i kërkon atij të mos takohen për disa kohë. Serhan ankohet në ministri për mishin e kompanisë së Kerimit. Kerim i kërkon Serhanit të tërheqë denoncimin ndaj kompanisë së tij por Serhan ka një kusht. Ai i kërkon Kerimit të fshijë provën që ka kundër Ojas. Serhan sërish nuk e tërheq denoncimin dhe pyet Kerimin për arsyen e kthimit të tij të në Sarmashëk. Kerim nuk i tregon që arsyeja është Merve dhe humb një shumë të madhe parash. Oja organizon festën për Denizin por askush nuk shkon. Shebnem shkon në festë dhe fiton miqësinë e Ojas.

Kerim shkon në shtëpinë ku po qëndron Merve dhe e gjen me xhaketën e tij të vjetër. Merve i kërkon Kerimit të mos takohen sepse ka frikë mos humbasë kujdestarinë e Milës. Serhan dhe Merve përballen së bashku me avokatët e tyre. Merve gjen shkak tradhëtinë e Serhanit për të marrë kujdestarinë e Milës. Ndërsa Serhan e akuzon Merven se i ka bërë presion duke përdorur Milën. Pelin dhe Tajlan dëshmojnë në anën e Merves. Serhan i kërkon Mehmetit të mbajë anën e tij ndërsa Tajlan i kërkon të mbajë anën e Merves. Mehmet vendos të dëshmojë në favor të Serhanit.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

Babai i vendos një kusht Asusë për Ojkyn, ja ç’do ndodhë sot në “Bija ime”

Publikuar

-

Nga

Ojky pëson sërish një paralizë të dorës. Ajo nuk arrin dot të lëvizë dorën teksa është ngritur në mësim dhe kërkon leje. Ojky fshihet në tualet dhe i jep forca vetes. Mësuesja bëhet merak për Ojkynë. Ojky e gënjen mësuesen dhe nuk i tregon që është sëmurë. Xhemal përpiqet të bindë Asunë të flasë me […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Dashuria dhe Financat/ Horoskopi për ditën e sotme sipas astrologes së famshme Susan Miller

Publikuar

-

Nga

Dashi Dielli është në sektorin e financave të njerëzve të tjerë, kështu që mbani sytë hapur për të ardhura nga burimet e jashtme, siç janë grantet, huatë ose ndihma financiare. Demi Teksa Dielli shkëlqen duke iu bashkuar Venusit në Akrep , të gjithë parnterët tuaj një e nga një do të qëndrojnë për të përfituar […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Tre karakteristika për çdo shenjë të horoskopit/ Zbuloni cilat janë defektet dhe cilësitë tuaja

Publikuar

-

Nga

Dashi 1-Në jetë gjithmonë bëni atë që dëshironi pa u kujdesur shumë për mendimin e atyre që janë përreth jush 2-Thoni atë që mendoni dhe veproni në përputhje me rrethanat. 3-Nga impulsiviteti, që jeni, shpesh veproni pa menduar, duke rrezikuar të gjendeni në situata më të mëdha se ato që mund të përballoni. Demi 1-gjëja […]

LEXO TE PLOTE