Connect with Us

Vrasje të vogla/ Serhan hakmerret ndaj Kerimit, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Serhan hakmerret ndaj Kerimit, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Merve i tregon Kerimit se Serhan kërkon të marrë kujdestarinë e Milës dhe i kërkon atij të mos takohen për disa kohë. Serhan ankohet në ministri për mishin e kompanisë së Kerimit. Kerim i kërkon Serhanit të tërheqë denoncimin ndaj kompanisë së tij por Serhan ka një kusht. Ai i kërkon Kerimit të fshijë provën që ka kundër Ojas. Serhan sërish nuk e tërheq denoncimin dhe pyet Kerimin për arsyen e kthimit të tij të në Sarmashëk. Kerim nuk i tregon që arsyeja është Merve dhe humb një shumë të madhe parash. Oja organizon festën për Denizin por askush nuk shkon. Shebnem shkon në festë dhe fiton miqësinë e Ojas.

Kerim shkon në shtëpinë ku po qëndron Merve dhe e gjen me xhaketën e tij të vjetër. Merve i kërkon Kerimit të mos takohen sepse ka frikë mos humbasë kujdestarinë e Milës. Serhan dhe Merve përballen së bashku me avokatët e tyre. Merve gjen shkak tradhëtinë e Serhanit për të marrë kujdestarinë e Milës. Ndërsa Serhan e akuzon Merven se i ka bërë presion duke përdorur Milën. Pelin dhe Tajlan dëshmojnë në anën e Merves. Serhan i kërkon Mehmetit të mbajë anën e tij ndërsa Tajlan i kërkon të mbajë anën e Merves. Mehmet vendos të dëshmojë në favor të Serhanit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E thonë psikologët/ 8 mitet për një martesë të lumtur që nuk duhet t’i injoroni

Publikuar

-

Nga

Shoqërisë sonë i është dashur të krijojë rregulla për mënyrën se si të kemi një martesë të lumtur. Disa psikologë tregojnë se në kemi krijuar kaq shumë mite të cilat realisht kanë ndikuar në balancimin e marrëdhënieve. Në këtë artikull ju do të mësoni disa prek këtyre miteve dhe me shumë mundësi do të keni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Në kërkim të perfeksionit/ Si ndikojnë rrjetet sociale në shëndetin mendor

Publikuar

-

Nga

Një bel të hollë, këmbë të gjata, sy të mëdhenj, rrjetet sociale presionojnë përdoruesit që të japin më të mirën dhe të duken sa më bukur në foto. Dhe për këtë arsye ka shumë aplikacione të cilat iu vijnë në ndihmë për të arritur prefeksionin në foto. Por në realitet këto aktivitete mund të fshehin […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nuk bëni dush çdo ditë/ 10 mënyra si të shmangni aromën e keqe

Publikuar

-

Nga

Të bërit dush është shumë e rëndësishme pasi mbrojmë trupin tonë nga sëmundjet dhe mikrobet si dhe e mbajmë të pastër. Por ka momente që ju qëllon që nuk keni kohë të bëni dush ose përshembull kur udhëtoni. Kur kjo ndodh është mirë që të mbani disa produkte që do t’iu ndihmojnë për të ndalur […]

LEXO TE PLOTE