Connect with Us

A do të mund të shpëtojnë prej Vedatit Nefes dhe Tahir?/ Ja çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Lot në Detin e Zi”

Life Style

A do të mund të shpëtojnë prej Vedatit Nefes dhe Tahir?/ Ja çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Lot në Detin e Zi”

Publikuar

-

Nefes dhe Tahir e kalojnë natën duke vrapuar në pyll. Vedat dhe njerëzit e tij arrijnë t’i gjejnë dhe i bllokojnë rrugën. Tahir nuk ia jep Vedatit Nefesin me asnjë kusht. Tahir i kërkon Nefesit të ketë besim tek ai dhe së bashku hidhen në det.

Tahir dhe Jigitin shpëtojnë gjallë. Tahir futet sërish në det për të shpëtuar Nefesin. Vedat nis të kërkojë Nefesin sërish. Tahir dhe Nefes me Jigitin fshihen poshtë një shkëmbi.

Me ndihmën e vëllezërve Tahiri arrin të largohet. Ai dhe Nefes shkojnë në shtëpinë e disa miqve. Tahir e maskon Nefesin me shami dhe nisen për rrugë. Ata shkojnë në shtëpinë e xhaxha Osmanit.

Xhaxha Osmani i thotë Nefesit se gishtat nuk i janë shëruar dhe duhet të shkojë në spital. Nefes kujton torturat që i ka bërë Vedati. Ajo nuk pranon të shkojë në spital. Tahir gjen një zgjidhje.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE