Connect with Us

A do të mund të shpëtojnë prej Vedatit Nefes dhe Tahir?/ Ja çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Lot në Detin e Zi”

Life Style

A do të mund të shpëtojnë prej Vedatit Nefes dhe Tahir?/ Ja çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Lot në Detin e Zi”

Publikuar

-

Nefes dhe Tahir e kalojnë natën duke vrapuar në pyll. Vedat dhe njerëzit e tij arrijnë t’i gjejnë dhe i bllokojnë rrugën. Tahir nuk ia jep Vedatit Nefesin me asnjë kusht. Tahir i kërkon Nefesit të ketë besim tek ai dhe së bashku hidhen në det.

Tahir dhe Jigitin shpëtojnë gjallë. Tahir futet sërish në det për të shpëtuar Nefesin. Vedat nis të kërkojë Nefesin sërish. Tahir dhe Nefes me Jigitin fshihen poshtë një shkëmbi.

Me ndihmën e vëllezërve Tahiri arrin të largohet. Ai dhe Nefes shkojnë në shtëpinë e disa miqve. Tahir e maskon Nefesin me shami dhe nisen për rrugë. Ata shkojnë në shtëpinë e xhaxha Osmanit.

Xhaxha Osmani i thotë Nefesit se gishtat nuk i janë shëruar dhe duhet të shkojë në spital. Nefes kujton torturat që i ka bërë Vedati. Ajo nuk pranon të shkojë në spital. Tahir gjen një zgjidhje.

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Studimi që po shokon botën/ Domatja ndikon në rritjen e cilësisë së spermës

Publikuar

-

Nga

Një studim i fundit i cili lidh konsumin e domates dhe përmirësimin e cilësisë së spermës tek meshkujt, i ka habitur të gjithë. Por cfarë ndodh në të vërtetë? Sipas studiuesve një substancë dhe pigment që i jep ngjyrën e kuqe domates, e quajtur likopen ,ndikon drejtëpërdrejtë në rritjen e cilësisë së spermës. Ky studim […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Bija ime/ Asu dhe Demir përballen pas shumë vitesh, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Nga

Demir i bërtet Ojkysë për sjelljen e saj. Ojky gris fletoren ku kishte shkruar për sëmundjen. Asu futet në telashe në klub. Xhemal ndihmon Asunë dhe e merr në shtëpinë e tij. Ugur shet tokën e të ëmës dhe ia jep paratë pronarit të dyqanit i cili është mashtrues. Xhemal i kërkon Asusë të marrin […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi për ditën e hënë nga astrologia e famshme Susana Miller/ Zbuloni çfarë ka parashikuar fati për ju

Publikuar

-

Nga

Dashi Gjatë të hënës do të ndesheni me një takim të tensionuar me partnerin tuaj në biznes ku njëri nga ju do të marrë timonin e drejtimit. Demi Do ta gjeni veten përballë një sfide. Një koleg i juaji do të mundohet t’iu bindë për të bërë diçka të pandershme për ta mbrojtur atë. Binjakët […]

LEXO TE PLOTE