Connect with Us

Gjithçka i përket të shkuarës/ Irina Shayk shfaqet magjepsëse pas ndarjes nga Bradley Cooper

Kryesore Show Biz

Gjithçka i përket të shkuarës/ Irina Shayk shfaqet magjepsëse pas ndarjes nga Bradley Cooper

Publikuar

-

Pas ndarjes nga Bradley Cooper, Irina Shayk i është përkushtuar shumë karrierës së saj si modele.

Së fundi modelja ka tërhequr të gjithë vëmendjen e mediave të huaja me pamjen e saj në eventin e Vogue Japan.

Me rastin e 20 vjetorit Vogue kishte realziuar një parti në një nga clubet më të njohura në Itali. 33 vjeçarja ka bërë që të gjithë të kthejnë sytë nga ajo.

E veshur me një fund të shkurtër dhe pak të çarë në pjesën e përparme, me çizme leopard dhe një këmishë që kombinohej më së mirë me çizmet, Irina ka treguar dhe një herë se është një nga modelet më seksi të pasarelave botërore./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: