Connect with Us

Luana Vjollca së shpejti me “Shiko kush luan”/ Zbulohet aktori i ri që do të jetë pjesë e emisionit

Kryesore Show Biz

Luana Vjollca së shpejti me “Shiko kush luan”/ Zbulohet aktori i ri që do të jetë pjesë e emisionit

Publikuar

-

Moderatorja Luana Vjollca së shpejti do të vijë në ekran me sezonin e ri të emisionit “Shiko kush luan”.

Nëpërmjet një spoti në Instagram, Luana ka zbuluar se emisioni do të startojë  me 28 Shtator dhe do të transmetohet në orën 21:00.

Përveç kësaj moderatorja ka zbuluar se si vitin e shkuar Flori Binaj do të jetë bashkëpunëtori i saj në emision ndërsa prurja e re është aktori Rezart Veleshnja, që gjithashtu do të jetë bashkëpunëtor.

“Bletët punëtore e bënë gati skenën 😂 “Shiko Kush LUAN “ rikthehet më dt 28 Shtator në @topchannelalbania me 2 super kapitenet @florjanbinaj & blerja e re @rezart._.veleshnja 😝

Di t’ju them qe nuk duhet ta humbisni për asnjë arsye !!! Edhe pse e di qe mezi po prisni dhe ju njësoj si unë 😍😍😍😍😍”, shkruan Luana.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA 🦁 (@luanavjollca) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: