Connect with Us

“Më jepni dy orë kohë të lyej thonjtë”/ Kim Kardashian trondit ndjekësit me rrëfimin e saj

Kryesore Show Biz

“Më jepni dy orë kohë të lyej thonjtë”/ Kim Kardashian trondit ndjekësit me rrëfimin e saj

Publikuar

-

Kim Kardashian është një ndër personazhet më të komentuara dhe të ndjekura të shoëbizit të huaj. Biznesmenia i ka shiokuar të gjithë fansat e saj me deklaratën e fundit.

E ftuar në emisionin “Foodgod: OMFG”, i cili drejtohet nga miku i saj më i ngushtë Kim ka rrëfyer momentin që do të sillte në jetë vajzën e saj North.

“Kur shkova në shtëpi më thanë ‘Duhet të lindësh sot’. Thonjtë e mi ishin në ngjyrë të zezë, sepse ishte koha kur unë isha akoma në fazën Linkin Park After Dark. Dhe unë u thashë, ‘Oh, jo jo, unë do të lind një vajzë. Më duhet një ngjyrë rozë e lehtë për lindjen. Kështu i thashë doktorit, ‘A je i sigurt që duhet të lindë tani? A mund të më japësh dy orë kohë? Dhe ai tha, ‘Në rregull, takohemi për dy orë”, ka treguar Kim.

Ky është një nga rrëfimet më të pazakonta, i cili ka lënë pa fjalë me miliona fansat e saj në rrjetet sociale.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: