Connect with Us

“20 milionë dollarë për ta lënë shtatzënë”/ Ish basketbollisti tregon historinë intime me këngëtaren e famshme

Kryesore Show Biz

“20 milionë dollarë për ta lënë shtatzënë”/ Ish basketbollisti tregon historinë intime me këngëtaren e famshme

Publikuar

-

Ish-ylli i basketbollit Dennis Rodman ka treguar në një dokumentar disa histori pikante nga lidhja e tij me këngëtaren e famshme Madona.

25 vite më parë Dennis ka qenë i lidhur me këngëtaren. Ai tha se Madonna i kishte premtuar atij 20 milionë dollarë, nëse do ta linte shtatzënë.

“Më tha se, në rast se do ta lija shtatzënë,do më të jepte 20 milionë dollarë. Sigurisht, nëse fëmija do të vinte në jetë. Ishte diçka kalimtare, por shumë intensive. E gjetëm njëri-tjetrin në një moment perfekt. Karriera e saj në atë kohë ishte në pauzë, kurse unë në shkëlqim e sipër”, ka thënë ndër të tjerash Rodman.

Rodman ka vijuar më tek rrëfimin duke treguar sesi Madonna e donte me patjetër një fëmijë.

“Një herë më mori në telefon për të më thënë se po digjej. Ajo ishte në Neë York, në shtëpinë e saj, unë në Las Vegas, në një kazino, duke luajtur me zara. i thashë se do të shkoja. Më dërgoi një avion për të më marrë në aeroport, shkova në shtëpinë e saj, bëra atë që duhej të bëja dhe u ktheva në Las Vegas për të vazhduar me lojën e zarave”, ka treguar ish-basketbollisti i famshëm.

Çifti ka qenë i lidhur gjatë vitit 1993, ndërsa ikona e popit, Madonna sot ka gjashtë fëmijë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: