Connect with Us

Dy moderatorët “braktisin” emisionin? Zbulohet çfarë ndodhi sot në “Wake Up”

Kryesore Show Biz

Dy moderatorët “braktisin” emisionin? Zbulohet çfarë ndodhi sot në “Wake Up”

Publikuar

-

Moderatorët më të pëlqyer shqiptarë , Ori Nebiaj dhe Isli Islami, na zgjojnë çdo mëngjes dhe na shoqërojnë me emisionin e tyre “Wake Up”, ku  janë të ftuar personazhe publikë të vendit tonë.

Por mëngjesin e sotëm “Wake Up” nuk u transmetua në “Top Channel” dhe me siguri po vrisni mendjen se çfarë ndodhi me programin dhe dy moderatorët.

Sipas “revistawho.com”, nuk ka asgjë për tu shqetësuar, pasi ka qenë thjesht një problem teknik në studio.

Për këtë arsye emisioni nuk ka mundur të transmetohet sot, mirëpo do të vazhdojë normalisht në ditët në vijim.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: