Connect with Us

“Gjysma e saj është Elvana Gjata”/ Shoqja e ngushtë “xheloze” për Jonida Vokshin, donte t’i prishte dasmën

Kryesore Show Biz

“Gjysma e saj është Elvana Gjata”/ Shoqja e ngushtë “xheloze” për Jonida Vokshin, donte t’i prishte dasmën

Publikuar

-

Vetëm pak ditë më parë aktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me aktorin Besnik Krapi.

Dasma e Jonidës u vlerësua si një nga dasmat më të veçanta pasi jo shpesh herë na qëllon që të shohim nuse me atlete dhe pa vello në Shqipëri.

Në dasmë kishte shumë personazhe të famshëm të ftuar të cilët i janë bashkuar çiftit në ditën më të rëndësishme për ta.

Elvana Gjata celebroi martesën e tyre duke qenë se është mikja më e ngushtë e Jonidës, por kjo duket se ka bërë xheloze një tjetër mikeshë të Jonidës, Olta Dakun.

E ftuar në emisionin “Lart e Poshtë” ajo është shprehur: “Unë vërtet jam shoqja e ngushtë e Jonidës, por nuk jam gjysma e saj. Gjysma e saj është Elvana Gjata. E kupton? Të ikën truri fare, do shkoj ta prish tani dasmën” tha Daku me humor, pasi dasma shkoi shumë mirë.

Olta Daku ishte dhe fatlumja që kapi buqetën e luleve të nuses si dhe puthja që ndau me vëllain e Besnikut bëri bujë të madhe në mediat rozë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: