Connect with Us

“Kam rrathë poshtë syve falë 2 budallenjëve”/ Aktori bën deklaratën shokuese

Kryesore Show Biz

“Kam rrathë poshtë syve falë 2 budallenjëve”/ Aktori bën deklaratën shokuese

Publikuar

-

Aktori i njohur Ryan Reynold i ka habitur të gjithë fansat e tij me deklaratën e tij. Edhe pse e gjitha ka qenë një shaka , nuk kanë munguar reagimet e shumta në rrjet.

Aktori ka rrëfyer se nuk ka mundur dot të bëjë pushime ashtu siç duhjet dhe e gjitha kjo falë 2 fëmijëve të tij, Inez dhe James.

“Kam rrathë poshtë syve falë 2 budallenjëve që refuzojnë të shkojnë në krevat pavarësisht se unë i lexoj Ëinnie the Pooh dhe gjysmën e Stephen King’s The Shining”, shkruan Ryan në postimin e tij të fundit në ‘Instagram’.

Ryan dhe Blake e nisën familjen e tyre në vitin 2014, e që prej asaj kohe ata janë munduar t’i mbajnë fëmijët jashtë vëmendjes publike.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: