Connect with Us

“Kërkoj falje për skandalin”/ U tha se ishte në një lidhje me një femër, reagon “Paloma”

Kryesore Show Biz

“Kërkoj falje për skandalin”/ U tha se ishte në një lidhje me një femër, reagon “Paloma”

Publikuar

-

Rreth dy ditë më parë, aktorja e cila në Shqipëri njihet si “Paloma”, publikoi në Instagram një foto e cila u komentua shumë.

Silvia Navarro shfaqej me një vajzë të quajtur Kar Fenton dhe përkrah saj shkruante: “Kjo është Kar Fenton dhe ne duhemi”.Menjëherë pas kësaj të gjithë nisën të mendonin se vajzat ishin në një lidhje dhe kishte nga ata që e kundërshtonin.

Por mesa duket kjo nuk është e vërtetë dhe lajmet i ka hedhur poshtë vetë aktorja. Nëpërmjet një postimi në Instagram ajo ka treguar se ato janë shoqe dhe i kërkon falje vajzës në fjalë për skandalin e përhapur.

“Është shoqja ime, jo e dashura ime… por e dua. Kar të kërkoj falje për skandalin. Dhe duajini të gjithë, për këtë kemi ardhur në jetë”, ka shkruar Silvia në një postim.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: