Connect with Us

Marina Vjollca përdor photoshop?/ Ja fotoja që e nxorri “zbuluar”

Kryesore Show Biz

Marina Vjollca përdor photoshop?/ Ja fotoja që e nxorri “zbuluar”

Publikuar

-

Padyshim që Marina Vjollca është një nga vajzat më të bukura, seksi dhe të komentuara të ekranit. Pas një pause shumë të gjatë në televizion, rikthimi i saj po bën bujë të madhe në mediat online.

Së shpejti Marinën do ta shohim në një nga programet e mbrëmjes në Tv Klan, “Klanifornia Show”. Në Instagram spot i ri i emisionit po bën “namin”. Sigurisht që nuk mund të kalohej pa u vënë re dhe pamje e Marinës në këtë video.

E veshur me kostum të bardhë, ku tregonte dekoltenë shpërthyese Marina me siguri so të mbërthejë pas ekranit të gjithë shqiptarët.

Por përveç kësaj, në llogarinë e saj në Instagram moderatorja ka publikuar dy foto me veshjen që u shfaq në spot.

Por a duket se tek kjo foto Marinës i ka rrëshkitur pak dora me photoshopin në pjesën e gjoksit? Gjithsesi ne po iu paraqesim dy fotot dhe krahasimin bëjeni ju./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: