Connect with Us

Nuk do ta besoni/ Këngëtari shqiptar pjesë e filmit me aktorët më të famshëm

Kryesore Show Biz

Nuk do ta besoni/ Këngëtari shqiptar pjesë e filmit me aktorët më të famshëm

Publikuar

-

Këngëtari i njohur Alban Ramosaj është një ndër meshkujt më të pëlqyer nga gjinia femërore. Përveç pamjes ai ka dhe një zë të mrekullueshëm me të cilin ka arritur të fitojë zemra e shumë fansave.

Albani së fundi ka vendosur të përqëndrojë të gjitha energjitë e tij në profesionin më të ri, si aktor. Ramosajn e kemi parë të luajë në serialin Hostel Anabel, serial i cili pati sukses pasi është parë masivisht nga të rinjtë.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram, Albani ka ndarë një video ku shihet se po xhiron një film të ri. Por tashmë jo shqiptar,por të huaj dhe shumë të njohur.

Filmi ku Albani do të marrë pjesë titullohet “Belle de Jour” dhe do të jetë një remake i filmit origjinal të viteve ’60-’70. Gjithashtu ai ka zbuluar se filmi do të jetë gati për publikun në vitin 2020

Me këmbë të mbarë shkruan këngëtari krahas videos.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: