Connect with Us

“Nuk doja të shfaqesha më në publik”/ Aktorja flet për periudhën e errët të jetës së saj

Kryesore Show Biz

“Nuk doja të shfaqesha më në publik”/ Aktorja flet për periudhën e errët të jetës së saj

Publikuar

-

Aktorja e famshme Meghan Fox është cilësuar si një nga femrat më të bukura dhe të suksesshme të kinematografisë. Edhe pse është gjithnjë në krye të projektve të reja dhe ka një familje ka rritur ta mbajë larg syrit të kamerave jetën e saj private.

Së fundi aktorja 33 vjeçare ka treguar një nga periudhat më të vështira të jetës së saj ku tregon se ka patur shumë probleme serioze psikologjike.

“Nuk kam dashur të jem në qendër të vëmendjes, nuk kam dashur të bëj një foto, të bëj një revistë, të eci në një tapet, nuk kam dashur të dal në publik për shkak të frikës dhe besimit.

Kështu që unë kalova një moment të errët pas kësaj”, shprehet Megan. Tani aktorja tregon se të pasurit fëmijë e ndihmoi të dilte nga ajo vuajtje dhe t’i jepte një pikëpamje tjetër të jetës.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: