Connect with Us

Nuk zgjati shumë/ Aktorja i jep fund romancës së dashurisë me sheikun miliarder

Kryesore Show Biz

Nuk zgjati shumë/ Aktorja i jep fund romancës së dashurisë me sheikun miliarder

Publikuar

-

Lindsay Lohan është aktorja e cila përflitet shumë për jetën e saj personale në mediat rozë. Aktorja ka qenë e ftuar së fundi në emisionin e njohur “The Kyle and Jackie O shoë” ku dhe ka befauar audiencën me lajmin e saj.

Lindsay ka treguar se lidhja e saj me sheikun miliarder ka përfunduar. Në momentin që u pyet nëse ishte në një lidhje apo jo, Lohan zbuloi se prej disa kohësh po dilte me dikë, por tashmë ata nuk ishin bashkë.

Aktorja ka preferuar që të mos e zbulojë emrin e ish-të dashurit të saj, por ka shtuar se lidhja nuk ka zgjatur shumë. “Po dilja me dikë dhe u ndamë sot. As nuk keni për ta ditur cili është, zgjati shumë pak”- u shpreh 33-vjeçarja në studio.

Edhe pse aktorja nuk e zbuloi identitetine tij, mediat shkruajnë se bëhet fjalë për sheikun miliarder arab, Mohammad bin Salman.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: