Connect with Us

Po e përndjekin vetëm vajzat e bukura/ Pas ndarjes nga Nora, Roberti sqaron komplimentin e fanses

Kryesore Show Biz

Po e përndjekin vetëm vajzat e bukura/ Pas ndarjes nga Nora, Roberti sqaron komplimentin e fanses

Publikuar

-

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka bërë bujë të madhe në të gjitha mediat rozë. Pas lajmit të ndarjes, Roberti ka qenë më së shumti në qendër të vëmendjes të mediave të cilat kanë shkruajtur për “romancat” e mundshme të dashurisë të tij.

Së fundi një kompliment i një fanse ka bërë sërish namin, e cila ka komplimentuar këngëtarin. Ky i fundit ka publikuar mesazhin dhe ka falenderuar fansen.

Pas kësaj filluan sërish thashethemet pasi tashmë Roberti është beqar. Por kjo nuk i ka pëlqyer Robertit, i cili ka reaguar përmes një postimi ku shprehet se nuk ka asgjë të keqe të falenderosh një fans për një kompliment.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: