Connect with Us

U bë realitet/ Modelja shqiptare bëhet pjesë e sfilatës më të “lakmuar” në botë

Fashion

U bë realitet/ Modelja shqiptare bëhet pjesë e sfilatës më të “lakmuar” në botë

Publikuar

-

U bë realitet/ Modelja shqiptare bëhet pjesë e sfilatës më të “lakmuar” në botë

Vajza e cila ka bërë ëndrrën e saj realitet quhet Sihana Shalaj dhe është me origjinë nga Kosova.

Si modele, së fundmi ajo është bërë pjesë e sfilatës së “Prada”, ku ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve dhe ka sfiluar për koleksionin e ri të sezonit Pranverë/Verë të vitit 2020.

E veshur e gjitha me të zeza, ajo ka depërtuar në një nga sfilatat që shumë modele e kanë ëndërr.

Tashmë ajo ka nënshkruar një kontratë me kompaninë e njohur dhe mezi po presim të shohim sukseset e saj të radhës.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Poza më seksi dhe e pëlqyer e momentit/ Nga Kylie Jenner tek Rita Ora, njihuni me trendin që po pushton Instagramin

Publikuar

-

Nga

Instagrami njihet tashmë për trendet që “shpiken” gjatë gjithë kohës dhe bëhen virale tek përdoruesit dhe më pas të famshmit botërorë. Poza më virale e momentit është që personi në foto e mban vështrimin diku në distancë ndërkohë që me duart prek gjinjtë e vet. Trendi më i fundit është një pozë që po përdoret […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ato nuk kanë frikë të shfaqen/ Pa grim dhe me flokë të çrregullt, njihuni me 10 personazhet VIP që guxuan

Publikuar

-

Nga

Jemi mësuar që pothuajse çdo ditë të shikojmë të famshmit shqiptarë por edhe ato të huaj, që shfaqen gjithmonë perfektë dhe të kuruar në detaje. Por jo çdo gjë është si duket në ekran, rrjete sociale apo në kinematografi. Së fundmi”BrightSide” sjell 10 personazhet VIP femra, të cilat kanë guxuar dhe janë shfaqur pa grim […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTOT- Format e saj seksi po çmendin rrjetin/ Njihuni me mbretëreshën e fitnessit që do ju lërë pa gjumë

Publikuar

-

Nga

Ajo është cilësuar si “mbretëresha e fitnessit” dhe kjo jo pa asnjë qëllim. Josefine është një modele amerikane e apasionuar ushtrimeve në palestër, ushqimit të shëndetshëm dhe kjo e bën të shfaqë format e saj perfekte dhe bombastike. E apasionuar edhe pas motorave ,Josefine numëron më shumë se 1 milionë ndjekës në Instagram por shumë […]

LEXO TE PLOTE