Connect with Us

“Vëllai dhe motra më kanë përdhunuar gjithë jetën”/ Rrëfimi tronditës i reperit amerikan

Kryesore Show Biz

“Vëllai dhe motra më kanë përdhunuar gjithë jetën”/ Rrëfimi tronditës i reperit amerikan

Publikuar

-

Reperi Aron Carter i ka shokuar të gjithë me rrëfimin e tij. Reperi pretendon se në fëmijëri është përdhunuar nga motra, vëllai dhe balerinët.

31 vjeçari ka treguar historinë e tij shokuese përmes një postimi në Tëitter.

“Motra ka abuzuar seksualisht me mua nga mosha 10 deri në 13-vjeçare. Po kështu jam përdhunuar edhe nga balerinët e mi, kur isha 8 vjeç. Edhe vëllai ka abuzuar me mua gjithë jetën.

I kam kaluar 15 vitet e jetës sime duke bërë terapi kundër abuzimit dhe përdhunimi, Jam përfshirë në ulje-ngritje të shumta dhe vazhdoj ende të punoj për shëndetin tim mendor.

Motra vuante nga bipolariteti dhe merrte litium për t’u trajtuar. Kurrë nuk e pëlqeu mënyrën se si litiumi e bënte të ndihej dhe gjatë kësaj kohë bënte gjëra që kurrë s’do donte t’i bënte vërtet”, shkruan ai.

Ndërsa vëllai i tij 39-vjeçar, Nick, anëtar i grupit të famshëm muzikor “Backstreet Boys”, ka thënë se Aron është i rrezikshëm për familjen pasi kishte fantazuar për vrasjen e gruas së tij shtazënë.

Nick  shton se ajo çfarë e tremb më shumë është fakti që Aaron zotëron lejen e nevojshme për të mbajtur armë dhe se së fundmi ishte fotografuar me një të tillë në shtëpinë e tij.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: