Connect with Us

Vrasje të vogla/ Serhan mëson të shkuarën e Merves me Kerimin, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Serhan mëson të shkuarën e Merves me Kerimin, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Pelin mëson se Kerim ka ardhur në Sarmashëk për Merven. Pelin i tregon Ojas për lidhjen e Kerimit me Merven dhe i thotë ta përdorë këtë fakt në favor të Serhanit. Oja nuk i tregon Serhanit. Shebnem dhe Kerim njihen me njeri-tjetrin. Shebnem përpiqet ta bëjë për vete Kerimin. Serhan pajtohet me Tajlanin edhe pse ai dëshmoi kundër tij. Tajlan dyshon se Pelin po e tradhëton. Kerim i shkakton probleme në punë Serhanit. Mehmet i tregon Serhanit se Kerim e prishi me qëllim makinën e tij të kuqe.

Serhan denoncon Kerimin në polici dhe vë banorët e Sarmashëkut të dëshmojnë. Kerim rrezikon burgun. Serhan i kërkon Kerimit të thotë arsyen pse është shpërngulur në Sarmashëk që të tërheqë denoncimin. Kerim nuk pranon t’ja thotë. Shebnem i tregon Merves që Kerim rrezikon të futet në burg dhe nuk pranon të zbulojë arsyen. Merve habitet që Kerim po e mbron kaq shumë dhe vendos t’i thotë të vërtetën Serhanit. Serhan habitet kur mëson se Merve dhe Kerim kanë qenë të dashur. Serhan dhe Kerim pajtohen.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

Dashuria dhe Financat/ Horoskopi për ditën e sotme sipas astrologes së famshme Susan Miller

Publikuar

-

Nga

Dashi Dielli është në sektorin e financave të njerëzve të tjerë, kështu që mbani sytë hapur për të ardhura nga burimet e jashtme, siç janë grantet, huatë ose ndihma financiare. Demi Teksa Dielli shkëlqen duke iu bashkuar Venusit në Akrep , të gjithë parnterët tuaj një e nga një do të qëndrojnë për të përfituar […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Tre karakteristika për çdo shenjë të horoskopit/ Zbuloni cilat janë defektet dhe cilësitë tuaja

Publikuar

-

Nga

Dashi 1-Në jetë gjithmonë bëni atë që dëshironi pa u kujdesur shumë për mendimin e atyre që janë përreth jush 2-Thoni atë që mendoni dhe veproni në përputhje me rrethanat. 3-Nga impulsiviteti, që jeni, shpesh veproni pa menduar, duke rrezikuar të gjendeni në situata më të mëdha se ato që mund të përballoni. Demi 1-gjëja […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

5 gjestet për të bërë vete partnerin/ Mos i neglizhoni

Publikuar

-

Nga

Ndonjëherë duhet shumë pak për të ushqyer zjarrin e dashurisë. Jeta e përditshme është e përbërë nga gjeste të vogla, aq të thjeshta saqë është e vështirë t’i kujtosh ato, sidomos pas viteve të jetës si çift. Kushton shumë pak për t’i bërë ato, injorimi i tyre mund të thotë të heqësh dorë nga diçka […]

LEXO TE PLOTE