Connect with Us

Vrasje të vogla/ Serhan mëson të shkuarën e Merves me Kerimin, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Serhan mëson të shkuarën e Merves me Kerimin, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Pelin mëson se Kerim ka ardhur në Sarmashëk për Merven. Pelin i tregon Ojas për lidhjen e Kerimit me Merven dhe i thotë ta përdorë këtë fakt në favor të Serhanit. Oja nuk i tregon Serhanit. Shebnem dhe Kerim njihen me njeri-tjetrin. Shebnem përpiqet ta bëjë për vete Kerimin. Serhan pajtohet me Tajlanin edhe pse ai dëshmoi kundër tij. Tajlan dyshon se Pelin po e tradhëton. Kerim i shkakton probleme në punë Serhanit. Mehmet i tregon Serhanit se Kerim e prishi me qëllim makinën e tij të kuqe.

Serhan denoncon Kerimin në polici dhe vë banorët e Sarmashëkut të dëshmojnë. Kerim rrezikon burgun. Serhan i kërkon Kerimit të thotë arsyen pse është shpërngulur në Sarmashëk që të tërheqë denoncimin. Kerim nuk pranon t’ja thotë. Shebnem i tregon Merves që Kerim rrezikon të futet në burg dhe nuk pranon të zbulojë arsyen. Merve habitet që Kerim po e mbron kaq shumë dhe vendos t’i thotë të vërtetën Serhanit. Serhan habitet kur mëson se Merve dhe Kerim kanë qenë të dashur. Serhan dhe Kerim pajtohen.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: